Powrót do "Rok Szkolny 2015/2016"

Wycieczka klas III do Krynicy

Dwie najstarsze klasy z naszej szkoły czyli 3 ZSZ i 3 gimnazjum 7 pażdziernika odbyły wycieczkę edukacyjno-krajoznawczą do Krynicy Zdroju. Wycieczka rozpoczęła się wcześnie rano. Korzystaliśmy z usług przewoźnika komunikacji ogólnodostępnej -Voyager'a. 21 uczniów i 2 opiekunów tj. Bożena Cieniawa-Motyka i Michał Machniewicz dotarło do Krynicy bardzo szybko. Wyruszyliśmy pieszo na Górę Parkową, a po drodze- korzystając z ładnej pogody zrobiliśmy wiele zdjęć. Podczas spaceru młodzież miała okazję do swobodnych rozmów, czyli szerokiej integracji klas. Zwiedziliśmy również Pijalnię Wód, Muzeum Nikifora oraz pospacerowaliśmy po ważniejszych miejscach w Krynicy. Uczniowie zjedli obiad w bardzo dobrej restauracji - było smacznie i przyjemnie. Wieczorem wróciliśmy do szkoły- wszyscy zadowoleni, pełni wrażeń, a wszystko było możliwe dzięki sponsorowaniu wszelkich opłat związanych z wycieczką przez Stowarzyszenie „Po to jesteśmy”  działające przy szkole (ze środków pozyskanych w formie odpisu podatku 1% za rok 2014).