Powrót do "Rok Szkolny 2016/2017"

30 maja 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami udali się na wycieczkę szkolną do Wysowej Zdrój. W pierwszej kolejności przyjechaliśmy do restauracji Gościnna chata, pod którą czekały już na nas zaprzęgnięte w konie bryczki. Wyruszyliśmy na godzinną przejażdżkę po urokliwych okolicach Wysowej Zdrój. Głodni nowych wrażeń i nie tylko… :-) wróciliśmy do gospody, aby zasmakować tutejszych naleśników.

Następnie udaliśmy się do jaskini solno- jodowej, aby skorzystać z dobroczynnego działania soli, która redukuje stres, spowalnia i pogłębia oddychanie, podnosi zdolność koncentracji oraz opóźnia procesy starzenia. Zrelaksowani po seansie udaliśmy się w dalszą drogę. Ostatnim przystankiem na trasie naszej wycieczki było pole biwakowe w Bielance, gdzie usmażyliśmy kiełbaski i podziwiając piękne krajobrazy, aktywnie spędziliśmy czas na świeżym powietrzu.

Wycieczka została w całości sfinansowana przez
STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ "PO TO JESTEŚMY"
działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szymbarku.
Za wsparcie wyjazdu młodzież i wychowawcy klas serdecznie dziękują!