Powrót do "Rok Szkolny 2018/2019"

W tym roku braliśmy udział w pięknej akcji „Spełniamy 100 codziennych marzeń na niecodzienną okazję 100-ej Rocznicy Odzyskania Niepodległości”, która została zainicjowana przez panią pedagog i nauczycieli Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Strzeszynie. Uroczysta gala podsumowująca to niesamowite przedsięwzięcie odbyła się 12 grudnia w Kinie „Farys” w Bieczu. Uczestniczyli w niej m.in. Burmistrz Biecza pan Mirosław Wędrychowicz, Wicedyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej ks. dr Piotr Potyrała, Dyrektor Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Placówek Oświatowych w Bieczu pani Renata Gołębiowska, Dyrektor ZSP w Strzeszynie pani Jadwiga Szary, nauczyciele i wychowawcy Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Szkół Podstawowych w Strzeszynie i Rożnowicach. Galę uświetniły występy uczniów ZSP w Strzeszynie.\

Zostaliśmy bardzo hojnie obdarowani. Wszystkie marzenia opisane przez wychowanków naszego Ośrodka zostały spełnione. Radość dzieci była ogromna.

Gorąco dziękujemy za zaproszenie nas do udziału w tej akcji oraz za piękne prezenty. Wyrazem naszej wdzięczności niech będą słowa świętego Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Zapraszamy do galerii zdjęć: