Występ kolędników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego podczas uroczystości „Dnia Seniora” w Szymbarku.

„Pójdźmy wszyscy do stajenki…”

2 lutego 2019 roku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego wzięli udział w uroczystym „Dniu Seniora” organizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Szymbarku i Parafię Szymbark. Podczas tej imprezy, nasi uczniowie przebrani za Maryję, Józefa, aniołów i pasterzy składali życzenia, śpiewali kolędy i pastorałki. Seniorzy bardzo aktywnie włączyli się we wspólne kolędowanie i cała sala Wiejskiego Domu Kultury tętniła wspólnym śpiewem. Poczuliśmy się bardzo wyróżnieni mając możliwość występu przed tak szanownym gronem Seniorów.

„Wiwat, wiwat już idziemy, za kolędę dziękujemy, szczęścia, zdrowia Wam życzymy na ten Nowy Rok!”.

Uczniowie biorący udział w przedstawieniu to:

Dominik Czyż

Beata Hryc