Jesienne spotkanie

Jesienne spotkania w Szkole Przysposabiającej do Pracy już na dobre wpisały się w kalendarz uroczystości w naszym Ośrodku.

Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Przyjaciel natury - z ekologią na TY”.

14 listopada o godzinie 9.00 wspólnie z rodzicami naszych wychowanków rozpoczęliśmy biesiadowanie od zaprezentowania występu. Podczas  krótkich inscenizacji uczniowie prezentowali i mówili o dobrodziejstwach cywilizacji, niszczącej działalności człowieka przyczyniającej się do pogorszenia stanu naturalnego środowiska i otaczającej nas przyrody. Bardzo ważną rolę w przedstawieniu odgrywała Pani Ziemia, która czuwała i wskazywała wszystkim zebranym właściwe postawy proekologiczne. Długo wyczekiwanym momentem i kulminacyjnym punktem spotkania okazał się ekologiczny pokaz mody. Na wybiegu w pięknych, niecodziennych, a co najważniejsze własnoręcznie wykonanych strojach zaprezentowały się dziewczęta i chłopcy. Ogromną radość i aprobatę gości zdobyli nasi młodzi modele prezentujący stroje – rycerza, chłopca deszczowca, druhny, pani młodej, sukienki małej czarnej, stroju dyskotekowego, szaty tęczowej panienki, malarza, sukni wieczorowej oraz kreacji odblaskowej dziewczyny. J Miniony dzień to chwile pełne wrażeń, uśmiechów i radości – za co wszystkim zebranym serdecznie dziękujemy!!!