27 marca odbył się XII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Szkół Specjalnych organizowany w Młodzieżowym Domu Kultury przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle. Tegoroczne hasło: „Echa niepodległości” nawiązywało do obchodzonego niedawno stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczestnikami konkursu byli uczniowie pięciu placówek kształcenia specjalnego województwa podkarpackiego (Jasło, Krosno, Frysztak, Strzyżów, Ustrzyki Dolne) oraz jedyny przedstawiciel województwa małopolskiego – nasz Ośrodek. Recytatorzy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe. Prezentowane wiersze i proza patriotyczna były przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe.

Reprezentantami Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Szymbarku byli:

Jakub Tabor

Karolina Kotowicz

Patryk Durlak

Kamil Święs

Dziękujemy za trud włożony w przygotowanie się do tego konkursu

oraz gratulujemy sukcesu!