20 grudnia w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie wigilijne. Przed wspólnym biesiadowaniem w pięknie przygotowanej jadalni wszyscy uczniowie mieli możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Bezpośrednio po spowiedzi cała społeczność szkolna uczestniczyła w Eucharystii podczas której ksiądz Piotr pobłogosławił opłatki i wyjaśnił znaczenie tradycji dzielenia się chlebem.  Temu wyjątkowemu dniu i podniosłej atmosferze towarzyszył również krótki montaż słowno-muzyczny, który obejmował swoją tematyką radosną nowinę związaną z przyjściem na świat Syna Bożego. Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor złożył wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

„ Ale choćby ciemności zdawały się nieprzeniknione,

jeszcze silniejsza jest nadzieja na zwycięstwo Światłości,

która w Świętą Noc zajaśniała w Betlejem .”

Św. Jan Paweł II