WYCIECZKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO KUNOWEJ

Wtorek 21 maja powitał nas chmurami i deszczem. Z nadziej± na poprawę pogody wyruszyli¶my jednak na długo wyczekiwan± wycieczkę. Jej celem była Wioska Indiańska „Hokka Hey” w Kunowej. Wielki Wódz, który wyszedł na powitanie, oprowadził nas po mini ZOO, a następnie zachęcił do wykonania indiańskiego nakrycia głowy i pomalowania twarzy. Tak przygotowani wzięli¶my udział w grach i zabawach przez niego zaproponowanych. Odtańczyli¶my nawet „taniec słońca”, ale niestety nie przegoniło to deszczowych chmur. Dobre nastroje nas jednak nie opuszczały. Po zjedzeniu smacznych kiełbasek wrócili¶my do autokaru i pojechali¶my do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymbarku. Mogli¶my zwiedzić budynek i obejrzeć sprzęt niezbędny w tej pracy oraz wej¶ć do wozu strażackiego, co było spełnieniem marzeń niejednego z nas. Zmęczeni wrócili¶my do szkoły na obiad, aby potem dzielić się wrażeniami z wychowawcami oraz koleżankami i kolegami.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Po to jeste¶my” za sfinansowanie tego wyjazdu.